Sir Ağda

Yağlı Ciltler

Ürün Detay Bilgileri:

 

Yağlı cilt tipleri için daha uygun olan Agiss Siyah Ağda ile cilt nem dengenizi koruyarak tüylerinizden arınabilirsiniz. Siyah maskeden esinlenerek özel olarak üretilmiş formülü ile ölü derilerden kurtulmanıza da yardımcı olan Agiss Siyah Ağda ile daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Ürün Özellikleri:

 

  • %100 doğal reçineden üretilmiştir.
  • Özel başlığı sayesinde ince ve kolay sürülerek çok kısa tüyleri dahi kökünden alır.
  • Düzenli kullanıldığında tüylerde azalma görülür.
  • Sadece kol, bacak, karın gibi düz bölgelerde kullanılır. Yüz, koltuk altı, bikini bölgesi gibi kıvrımlı bölgelerde kullanılması uygun değildir.
  • Pratik ve kolay kullanımı ile tercih edebilirsiniz.
  • Farklı cilt tiplerine göre, size uygun ürünü seçerek kullanınız.
  • Büyük boyutu ile profesyonel kullanıcıların tercih ettiği Agiss Ağdaları Kuaförlerin ve evde kişisel bakımına özen gösteren kullanıcıların vazgeçilmezidir.

Hassas Ciltler

Kullanıma Hazır

28 Güne Kadar Süren Pürüzsüzlük

Kol, bacak, karın gibi düz bölgeler

Ürün Açıklaması

%100 doğal reçineden üretilmiştir.

 

Özel başlığı sayesinde ince ve kolay sürülerek çok kısa tüyleri dahi kökünden alır.

 

Düzenli kullanıldığında tüylerde azalma görülür.

 

Sadece kol, bacak, karın gibi düz bölgelerde kullanılır. Yüz, koltuk altı, bikini bölgesi gibi kıvrımlı bölgelerde kullanılması uygun değildir.

 

Pratik ve kolay kullanımı ile tercih edebilirsiniz.

 

Farklı cilt tiplerine göre, size uygun ürünü seçerek kullanınız.

 

Büyük boyutu ile profesyonel kullanıcıların tercih ettiği Agiss Ağdaları Kuaförlerin ve evde kişisel bakımına özen gösteren kullanıcıların vaz geçilmezidir.

Kullanım Bilgisi

Sıcak su içerisinde benmari usulü ile veya kendi ısıtma makinasında ısıtın. İçerisine su kaçmamalıdır. Sıcaklığını küçük bir bölgeye uygulayarak kontrol edin. Uygun sıcaklığa geldiğinde tüyleri almak istediğiniz bölgeye sürün ve üzerine bez ile tüylerin tersi yönünde bastırarak hızlıca ve tek harekette çekin.

Uyarılar

Uygulama öncesinde vücudunuzun küçük bir alanında sıcaklığını kontrol ediniz ve bu deneme sırasında alerjik reaksiyon gösterirseniz ürünü kullanmayınız.

 

Aynı bölgeye birden fazla uygulamayınız.

 

Uygulama sonrasında su ve sabun ile temizlemeyiniz. Agiss Ağda Temizleme mendili veya Agiss Ağda Temizleme Yağını kullanabilirsiniz.