Tüy Dökücü Kremler ve Spreyler

Pratik Uygulama ile Uzun Süren Pürüzsüzlük

Yüz

Bacak

Bikini

Kol

Tüy dökücü krem, özel formülü ile çok kısa sürede en ince tüylerden bile acısız bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olur. Farklı cilt tiplerine göre formüle edilmiş çeşitleri ile her kullanıcı kendisine uygun ürünle ipeksi ve yumuşak bir cilde kavuşabilir.

 

Tüy dökücü krem, normal krem formatında olup, kullanım kolaylığı ile öne çıkan,  çocuklar hariç her yaştan gruba hitap eden, vücut tiplerine çeşitlerine göre çeşitlilik gösteren ve vücudun birçok bölgesine uygulanabilir ürünlerdir.

Agiss Tüy Dökücü Krem

Normal vücutlar için özel olarak üretilmiş Agiss Tüy dökücü krem, cildinizin nem dengesini korumaya yardımcı özelliktedir. Kısa sürede pürüzsüz bir cilde kavuşmak için Agiss Tüy Dökücü Krem Normal Cilt tipleri için olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Agiss Tüy Dökücü Sprey

Tüy Dökücü Sprey ile Pürüzsüzlüğü Hissedin

Tüy dökücü sprey, özel formülü ile çok kısa sürede en ince tüylerden bile acısız bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olur. Farklı cilt tiplerine göre formüle edilmiş çeşitleri ile her kullanıcı kendisine uygun ürünle ipeksi ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilir.

 

Tüy dökücü sprey, normal krem formatında olup, kullanım kolaylığı ile öne çıkan, çocuklar hariç her yaştan gruba hitap eden, vücut tiplerine çeşitlerine göre çeşitlilik gösteren ve vücudun birçok bölgesine uygulanabilir ürünlerdir.

 

Sprey kullanımı ile elinize temas etmeden kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çalkala ve sık yönetimi ile rahat bir kullanım sunmaktadır.

Agiss Tüy Sarartıcı Krem

Toz karışım ile uğraşmak istemiyorsanız krem formunda olan Agiss Saç Açıcı Krem tercih edebilirsiniz.

 

Saç boyası öncesi saç renginin açılarak boya renginin daha iyi tutulması için tercih edilebileceği gibi saç renginizi açmak için de tercih edebilirsiniz.

 

Set olarak satışı yapılan ve evde kullanıma uygun olan bu set, kolay ve pratik kullanımı ile pratik bir deneyim sunmaktadır.